En snygg fälg på 15" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Streetrallye Silver. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Streetrallye Silver har en bredd på 6". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 100 mm. Du fäster fälgen med 4 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 4/100.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Denna fälg har ett navhål som är 63.3 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer ATS Streetrallye Silver 15" i sin webbshop för 1922 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 922 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Silver |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
Streetrallye Anthracite 15" från ATS med 6" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
15"-fälg från ATS av modellen Streetrallye Dark Grey. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 38 mm.
15"-fälg från ATS av modellen Streetrallye Silver. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 35 mm.
Streetrallye Silver från ATS är en fälg på 15" med en bredd på 6" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/100.