Denna 15"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2000 kronorsklassen. Fälgen heter Streetrallye Silver och den tillverkas av ATS. Bredden på denna fälg är 6". Bultcirkeln på denna fälg är 4/108.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 23 mm. ATS Streetrallye Silver har ett centrumhål (navhål) på 65.1 mm. Du hittar mer information om ATS Streetrallye Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 922 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Silver |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 23 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Fälg från ATS på 15" med modellnamnet Streetrallye Anthracite. Bultcirkeln är 4/108, bredden 6" och ET-måttet är 23 mm.
Fälg från ATS på 15" med modellnamnet Streetrallye Silver. Bultcirkeln är 4/108, bredden 6" och ET-måttet är 38 mm.
Streetrallye Anthracite 15" från ATS med 6" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. ATS Streetrallye Silver är 15" och har en bultcirkel på 4/100.