En snygg fälg på 20" från Brock. Denna modell har Brock valt att kalla för B42 Bronze Copper Matt. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Brock B42 Bronze Copper Matt har en bredd på 9.5". Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för Brock B42 Bronze Copper Matt är 42 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. Du hittar mer information om Brock B42 Bronze Copper Matt genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 641 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B42 Bronze Copper Matt |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Denna 20"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter B42 Bronze Copper Matt.
Fälg från Brock på 20" med modellnamnet B42 Bronze Copper Matt. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 30 mm.
Denna 18"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter B42 Bronze Copper Matt (BCM).
B42 Bronze Copper Matt från Brock är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.