Mentor Matt Gun Metal Machined Face 18" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face har en bredd på 8". GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Mentor Matt Gun Metal Machined Face är 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57.1 mm. GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 203 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Matt Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
18"-fälg från GMP av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 35 mm.
GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
Fälg från GMP på 17" med modellnamnet Mentor Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7" och ET-måttet är 35 mm.
19"-fälg av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.