MSW 43 Black/Polished är en fälg på 20" från MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Navhålet på MSW 43 Black/Polished är 63 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4116 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 116 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 43 Black/Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63 mm |
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 43 Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 40 mm.
43 Black/Polished 18" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.