Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MSW 42 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. MSW 42 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 38 mm. Navhålet på MSW 42 Gloss Black Polished är 73.1 mm stort. BytHjul säljer MSW 42 Gloss Black Polished 17" i sin webbshop för 2673 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 673 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 42 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
42 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
19"-fälg av modellen 42 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 42 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
42 Gloss Black från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.