Med ett pris på 3321 kronor är MSW 43 Black/Polished ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. MSW 43 Black/Polished har en fälgbredd som är 7". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 43 Black/Polished är 5/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 38 mm. MSW 43 Black/Polished har ett centrumhål (navhål) på 65 mm. Du hittar mer information om MSW 43 Black/Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 321 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 43 Black/Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 65 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
MSW 43 Black/Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 34.
20"-fälg från MSW av modellen 43 Black/Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
43 Black/Polished 18" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.