43 Black/Polished 18" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Inpressningsdjupet för MSW 43 Black/Polished är 45 mm. Centrumhålet är 73 mm stort. Du hittar mer information om MSW 43 Black/Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 026 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 43 Black/Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73 mm |
43 Black/Polished från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
20"-fälg från MSW av modellen 43 Black/Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.