En snygg fälg på 19" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 42 Gloss Black. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 42 Gloss Black har en fälgbredd på 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 42 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3249 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 249 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 42 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
19"-fälg av modellen 42 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
MSW 42 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 40.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 42 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
42 Gloss Black från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.