80 Gloss Black Polished 18" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 80 Gloss Black Polished har en bredd på 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 110 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/110.
Fälgens ET-mått är 33 mm. Navhålet på MSW 80 Gloss Black Polished är 65.1 mm stort. MSW 80 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2532 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 532 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW82 Shiny Black . Bultcirkeln är 5/110, bredden 8" och ET-måttet är 33 mm.
MSW MSW82 Matt Gun Metal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 33.
42 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/110.
MAK Kassel Black Polished, 18"-fälg, 8" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 33 mm.