MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och 80 Gloss Black Polished 18" är inget undantag. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 80 Gloss Black Polished har en bredd på 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Glöm inte kolla att ET 25 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. MSW 80 Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 501 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 25 mm. Modellen heter 80 Gloss Black.
MSW 80 Gloss Black Polished, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 44 mm.
18"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 49 mm.
18"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.