Detta är en MSW-fälg av modellen 50 Gloss Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Bredden på denna fälg är 11". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Gloss Black är 38 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag MSW 50 Gloss Black för 4517 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 38.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 49 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
21"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 49 mm.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 58 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.