Denna 18"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black Polished. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 44 mm. Denna variant av 80 Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 80 Gloss Black Polished 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 501 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter 80 Gloss Black.
80 Gloss Black 18" från MSW med 8" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från MSW på 18" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 25 mm.
18"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 49 mm.