Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW MSW 31 G.Blk/Pol har en bredd på 7.5". MSW MSW 31 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna variant av MSW 31 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 32 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. Du hittar mer information om MSW MSW 31 G.Blk/Pol genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 202 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/112.