Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 10". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 19 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3700 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 700 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 19 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 19.