MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en fälg på 20" från MSW. MSW MSW 32 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 32 G.Blk/Pol är 25 mm. Denna variant av MSW 32 G.Blk/Pol har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag MSW MSW 32 G.Blk/Pol för 3885 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 885 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 33 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 32 G.Blk/Pol 20" från MSW med 8.5" bredd och ET på 53 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 32 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 30 mm.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 41 mm. Bultcirkeln är 5/112.