MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Bredden på denna fälg är 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 48 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2792 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 792 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 33.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/112.