MSW 80 Gloss Black Polished är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 26 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. MSW 80 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2935 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 935 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
19"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 38 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 47 mm. MSW 80 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 80 Gloss Black Polished, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.