Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3247 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 247 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 19 mm.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter MSW 31 G.Blk/Pol.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter MSW 31 G.Blk/Pol.