MSW 31 G.Blk/Pol 19" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 40 mm. MSW MSW 31 G.Blk/Pol har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 31 G.Blk/Pol. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3202 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 202 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 32.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/112.