MSW 42 Gloss Black Polished är en fälg på 17" från MSW. Denna fälg är 7.5" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 42 Gloss Black Polished är 48 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2673 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 673 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 42 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. MSW 42 Gloss Black Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
17"-fälg av modellen 42 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
17"-fälg av modellen 42 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 42 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 27 mm.