43 Black/Polished 19" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8" passar. MSW 43 Black/Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW 43 Black/Polished är 26 mm. Navhålet på MSW 43 Black/Polished är 73 mm stort. 43 Black/Polished 19" är en snygg fälg för 3394 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 394 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 43 Black/Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 73 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
43 Black/Polished från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.