En snygg fälg på 19" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 31 G.Blk/Pol. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". MSW MSW 31 G.Blk/Pol fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 19 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. En uppsättning MSW MSW 31 G.Blk/Pol kan bli din för endast 3328 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 328 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter MSW 31 G.Blk/Pol.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter MSW 31 G.Blk/Pol.