50 Matt Gunmetal Polished 22" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 11". MSW 50 Matt Gunmetal Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgens ET-mått är 50 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. BytHjul säljer MSW 50 Matt Gunmetal Polished 22" i sin webbshop för 6054 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 054 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11" och ET-måttet är 15 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11" och ET-måttet är 15 mm.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.