Med ett pris på 3729 kronor är MSW MSW 51 G.Blk/Pol ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 3729 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 729 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.