En snygg fälg på 19" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 43 Black/Polished. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 43 Black/Polished har en fälgbredd på 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 43 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57 mm stort. MSW 43 Black/Polished kan du köpa från BytHjul för endast 3321 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 321 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 43 Black/Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57 mm |
MSW 43 Black/Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 34.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter 43 Black/Polished.
MSW 43 Black/Polished, 20"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.
43 Black/Polished 19" från MSW med 8" bredd och ET på 26 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.