Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5300 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. Denna fälg är 11" bred. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. MSW 51 G.Blk/Pol 22" är en snygg fälg för 5274 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 274 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 15 mm.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 11" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 44 mm.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW MSW 51 G.Blk är 22" och har en bultcirkel på 5/112.