MSW 32 G.Blk/Pol 19" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Bredden på denna fälg är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 42 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 73.1 mm. BytHjul säljer MSW MSW 32 G.Blk/Pol 19" i sin webbshop för 3198 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 198 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 32 G.Blk/Pol 19" från MSW med 7.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 49.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 32 mm.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.