Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4900 kronorsklassen. Fälgen heter 50 Gloss Black och den tillverkas av MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". MSW 50 Gloss Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 56 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 50 Gloss Black 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 899 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 56 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 56 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 56.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 56 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. MSW 50 Gloss Black är 22" och har en bultcirkel på 5/112.