En snygg fälg på 18" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 31 G.Blk/Pol. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 31 G.Blk/Pol är 33 mm. Denna fälg har ett navhål som är 73.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag MSW MSW 31 G.Blk/Pol för 2715 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 715 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
18"-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg från MSW av modellen MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 35 mm.