Om du letar efter bra 22"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk/Pol vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 11". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 15 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MSW MSW 51 G.Blk/Pol kan du köpa från BytHjul för endast 5162 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 162 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11" och ET 15 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 11" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 44 mm.