Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2800 kronorsklassen. Fälgen heter 80 Gloss Black och den tillverkas av MSW. MSW 80 Gloss Black har en fälgbredd som är 8". MSW 80 Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 80 Gloss Black är 40 mm. MSW 80 Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. BytHjul säljer idag MSW 80 Gloss Black för 2704 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 704 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
MSW 80 Gloss Black Polished, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 80 Gloss Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.