Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av MSW 31 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 20 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 31 G.Blk/Pol. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3366 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 366 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 32.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/112.