Denna 22"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Gloss Black. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 11" passar. MSW 50 Gloss Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för MSW 50 Gloss Black är 15 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. En uppsättning MSW 50 Gloss Black kan bli din för endast 5245 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11" och ET-måttet är 15 mm.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 15 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11" och ET 15 mm. Bultcirkeln är 5/112.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.