En snygg fälg på 18" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 31 G.Blk/Pol. Fälgens bredd är 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. MSW 31 G.Blk/Pol 18" är en snygg fälg för 2897 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 897 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 32.
18"-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW 31 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.