Om du letar efter bra 18"-fälgar kan MSW 80 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av MSW 80 Gloss Black Polished är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 49 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. 80 Gloss Black Polished 18" är en snygg fälg för 2501 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 501 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
80 Gloss Black Polished 18" från MSW med 7.5" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Fälg från MSW på 18" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 25 mm.
MSW 80 Gloss Black Polished, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 44 mm.
18"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.