MSW MSW 51 G.Blk är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW MSW 51 G.Blk är 9.5". MSW MSW 51 G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 42 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 4517 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 42.
MSW 51 G.Blk 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
21"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 42 mm.