MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en fälg på 20" från MSW. Denna fälg är 8.5" bred. För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 32 G.Blk/Pol är 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 53 mm. Navhålet på MSW MSW 32 G.Blk/Pol är 66.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 32 G.Blk/Pol 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 792 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 53 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
20"-fälg från MSW av modellen MSW 32 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 25 mm.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 33 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 32 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 30 mm.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 41 mm. Bultcirkeln är 5/112.