Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4600 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk och den tillverkas av MSW. Bredden på denna fälg är 8.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna variant av MSW 51 G.Blk kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Denna variant av MSW 51 G.Blk har ett navhål/centrumhål som är 73.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 51 G.Blk 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 31 mm. Bultcirkeln är 5/112.