Denna 18"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Fälgens bredd är 8". MSW 80 Gloss Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Navhålet på MSW 80 Gloss Black Polished är 57.1 mm stort. 80 Gloss Black Polished 18" är en snygg fälg för 2645 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 645 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
MSW 80 Gloss Black Polished, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
16"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 40 mm.
MSW 80 Gloss Black, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
18"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 39 mm.