MSW 41 Gloss Black Polished är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Bredden på denna fälg är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW 41 Gloss Black Polished kan bli din för endast 3405 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 405 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
41 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
MSW 41 Gloss Black Polished, 19"-fälg, 8" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet 41 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 27 mm.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.