En snygg fälg på 21" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 50 Matt Gunmetal Polished. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 44 mm. Navhålet på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 66.6 mm stort. En uppsättning MSW 50 Matt Gunmetal Polished kan bli din för endast 5237 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 237 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 50 mm.
21"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 33 mm.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
MSW 50 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 44.