Detta är en MSW-fälg av modellen 50 Gloss Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". Bredden på denna fälg är 11.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 42 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. En uppsättning MSW 50 Gloss Black kan bli din för endast 5245 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 50 Matt Gunmetal Polished, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 42 mm.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 61 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 50 Gloss Black, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 52 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11.5" och ET-måttet är 14 mm.