MSW 48 VAN Black är en fälg på 18" från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 48 VAN Black har en bredd på 7.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 48 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. MSW 48 VAN Black kan du köpa från BytHjul för endast 2596 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 596 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 VAN Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 48 Van Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 48.
MSW 48 VAN Black, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/160 bultcirkel och ET på 48 mm.
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/160 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter 48 Van Black Polished.
48 VAN Black 18" från MSW med 7.5" bredd och ET på 53 mm. Fälgens bultcirkel är 5/118.