MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg på 18" från MSW. Bredden på denna fälg är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 43 mm. Navhålet på MSW MSW 31 G.Blk/Pol är 66.6 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 31 G.Blk/Pol 18" i sin webbshop för 2897 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 897 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 31 G.Blk/Pol |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter MSW 31 G.Blk/Pol.
19"-fälg av modellen MSW 31 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.
MSW MSW 31 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
MSW 31 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.