Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2900 kronorsklassen. Fälgen heter 80 Gloss Black Polished och den tillverkas av MSW. Denna fälg är 8" bred. MSW 80 Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2822 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 822 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
16"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 40 mm.
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.