MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 32 G.Blk/Pol 19" är inget undantag. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 32 G.Blk/Pol har en fälgbredd på 7.5". MSW MSW 32 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW MSW 32 G.Blk/Pol kan bli din för endast 3198 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 198 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter MSW 32 G.Blk/Pol.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 49.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 32 mm.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.