Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 6100 kronorsklassen. Fälgen heter 50 Matt Gunmetal Polished och den tillverkas av MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en bredd på 11". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 40 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 6054 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 054 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11" och ET-måttet är 15 mm.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11" och ET-måttet är 15 mm.