MSW 50 Gloss Black är en fälg på 22" från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Gloss Black har en bredd på 11". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Denna variant av 50 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 50 Gloss Black för 5057 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 057 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11" och ET-måttet är 15 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11" och ET-måttet är 15 mm.