Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3200 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 32 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. MSW MSW 32 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 73.1 mm. Du hittar mer information om MSW MSW 32 G.Blk/Pol genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 160 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 32 G.Blk/Pol, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 19 mm.
MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 34.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter MSW 32 G.Blk/Pol.
MSW 32 G.Blk/Pol 19" från MSW med 7.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.